444 10 81

    Randevu Almak için bizi arayın veya formu doldurun.

    Beyin ve Sinir Cerrahisi Çözümleri Egemed Hastaneleri’nde…

    Beyin ve sinir cerrahisi; nörocerrahi, nöroşirürji merkezi ve periferik sinir sistemi bozukluklarını tedavi eden cerrahi uzmanlık dalıdır.

    EGEMED Söke Hastanesi’nde Nöroloji Bölümü hekimleri ile multidisipliner bir yapı içinde çalışan Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Bölümümüzde, yatan hasta hizmetlerinin yanı sıra acil klinik ve poliklinik hizmetleride verilmektedir. Beyin tümörleri, anevrizma cerrahisi, bel-boyun ve omurilik travması cerrahisi, sinir cerrahisi, kafa travması cerrahisi, bel ve boyun fıtıklarının tedavisi tüm hastanemizde verilen beyin cerrahisi hizmetleri arasındadır.

    Beyin cerrahisi tıbbın en çok dikkat ve tecrübe isteyen dalı sayılır. Bu durum, kliniklerde yüksek teknoloji, en son bilimsel gelişmeleri takip eden deneyimli ve güçlü bir ekiple çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Bu alandaki yeniliklerin ve ileri teknolojinin referans hastanelerinden biri olan EGEMED Söke Hastanesi Beyin ve Sinir Hastalıkları Polikliniği, gerek beyin gerek omurilik ve gerekse de sinir cerrahisi konularında alanında kaliteli, deneyimli ve özellikli tanı ve tedavi hizmeti sağlamaktadır. Hastanemizde özellikli beyin ameliyatları da dahil olmak üzere tüm beyin, omurilik ve sinir ameliyatlarının yapılabilmesi için gelişmiş teknik alt yapı ve donanım mevcuttur. Hastanemizde 24 saat acil şartlar altında dahi başvuran hastalarımıza anında müdahale edilebilmekte ve tüm Nöroşirürji ameliyatları yapılabilmektedir.