Kendinizi Baştan Yaratın

You are here:

EGEMED Söke Hastanesi Güzellik Merkezi , sağlık hizmetlerinin ayrılmaz parçası olan güzellik, estetik ve kozmetik sektörlerinde en sağlıklı, en etkili hizmetleri vermek için huzur ve güven veren atmosferi ile 2013 yılında hizmete girmiştir.

Uzman Hekim eşliğinde, iyi yetişmiş sertifikalı estetisyenleri, ve dünyanın en kaliteli medikal estetik cihazları ile bölgenin ihtiyacı olan kaliteli ve sağlıklı uygulamaları ile bölgenin önder ve örnek merkezidir.

 

Kalıcı Makyaj

Dudak Kontörü, Kaş dolgusu ve yeni şekillendirme, Medikal Kalıcı Makyaj, Eyeliner

Kalıcı makyaj ile yaşam boyunca bakımlı olmak mümkün!

Hayalinizdeki makyaj sporda, yağmurda akmadan bir günü geride bırakmak ise, kalıcı makyaj size bunu sağlar.

Kalıcı makyaj ince uçlu iğne ile yapılan bir uygulamadır. Derin olmayan ince deri altına yapılır. Normal bir dövme derin deri altında çalışılır.

Uygulama kaşa, dudaklara, gözlere uygulanır. Uzman renklendirme yapmadan önce uygulama yapılacak  bölgeyi kalem ile çizerek belirler ve renk seçimi uyumu değerlendirilir. Dövmede olduğu gibi acı vermez. Öncesinde özel hazırlanmış bir  krem ile uyuşturulur. İşlem 1 saate yakın sürer. İki hafta sonra renklendirme yenilenir.

En büyük avantaj gece gündüz, spordan sonra, denizden, havuzdan sonra makyajınızın akma problemi olmayışı ve doğal görünümlü olması.

SİZ VE SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ LÜTFEN KALICI MAKYAJINIZI HİJYENİK ORTAMDA VE UZMAN KİŞİLERE YAPTIRINIZ….

 

Her mevsime ve cilt tipine uygun tamamlayıcı bakımlar kişiye özel yapılmaktadır.

PRP

Botoks

Saç Ekimi

 

Lazer Epilasyon

Soprano uzun süreli epilasyon için yaratılmış devrim niteliğinde bir ütüleme (dioda) rahatlıkla uygulama imkânı sağlar.

laz Soprano ütüleme lazer tekniğiyle çok hızlı ve acısız olup, her türlü kıl ve cilt tipinde er sistemidir.  Epilasyonda yeni bir yol açmış ve acısız seansların mümkün olduğunu ispatlamıştır.