444 10 81

  Randevu Almak için bizi arayın veya formu doldurun.

  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastalıkları Egemed Hastaneleri’nde…

  EGEMED Söke Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Uzman Doktorları ve alanında son derece deneyimli Fizyoterapist ekibi ile bölgede başarılı bir hizmet vermektedir.

  Yüksek standart, güven ve güler yüzü bir araya getirmeyi başaran Egemed Söke Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü tüm hastalara aynı özen ve dikkatle ilgi göstermekte, hastaların sağlığı için tüm teknolojik imkanları sonuna kadar kullanmaktadır. Tüm hastalarımız için hastanın ağrısını gidermek, hastalığını iyileştirmek ve ameliyat öncesi ve sonrası rehabilitasyon için aldığı eğitim doğrultusunda uygun tedaviyi ekip olarak planlayıp uygulamaktadır.

  Günümüz çalışma koşulları ve yaşam tarzı göz önünde bulundurulduğunda modern tıbbın hemen hemen her branşında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nün önemi giderek artmaktadır. Fizik Tedavi Bölümü’nde nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik, jinekolojik, ürojinokolojik ve romotolojik hastalıklarda rehabilitasyon ve tüm kas-iskelet sistemi hastalıklarıyla, ağrılarının tedavisine yönelik hizmetler yapılmaktadır. Ayrıca hastanın şikayetlerinin oluşumuna göre yönelik önleyici fizyoterapi hizmeti verilmektedir.

  EGEMED Söke Hastanesi Fizik Tedavi Bölümü’nde hastaya özel çeşitli tedavi yöntemleri geliştirilmekte, rahatsızlığa yönelik önleyici ya da tadavi edilci ygulamalar yapılmaktadır.

  EGEMED Söke Hastanesi Fizik Tedavi ve Rahabilitasyon Bölümünde Uygulanan Rehabilitasyon Çeşitleri :

  • Ortopedik Rehabilitasyon
  • Nörolojik Rehabilitasyon
  • Urogenital Rehabilitasyon
  • Ampute Rehabilitasyon
  • Romatizmal Rehabilitasyon
  • Pediatrik Rehabilitasyon
  • Geriatrik Rehabilitasyon
  • Kardiovasküler Rehabilitasyon

  Ayrıca destekleyici ve önceliyici hizmet olarak Prolo terapi, Nöral terapi, Ozon tedavisi gibi diğer sağlık hizmetlerimiz de Egemed Söke Hastanesi Fizik Tedavi ve Rahabilitasyon bölümünde başarı ile uygulanmaktadır.