444 10 81

  Randevu Almak için bizi arayın veya formu doldurun.

  Üroloji Egemed Hastaneleri’nde…

  Üroloji, kadın ve erkeklerin üriner sistemleri ile erkeklerin üreme sistemlerini inceleyen tıbbi branştır. Böbrekler, idrar kanalları, mesane, prostat bezi, meni kanalları, idrar borusu, testisler ile ilgili her türlü rahatsızlığın tanı ve tedavisini içerir.

  Günlük pratikte en sık karşılaşılan hastalıklar böbrek ve idrar yollarının taş hastalığı , bu bölgelerin tümörleri ,bayan hastalarda idrar kaçırma, erkek hastalarda ise prostat rahatsızlıkları ve kısırlıktır.

  EGEMED Söke Hastanesi’nde modern ürolojinin tüm ameliyatları başarıyla yapılmakta olup, üroloji (böbrek, idrar yolları, mesane ve prostat hastalıkları, kısırlık) ile ilgili tüm konularda hizmet verilmektedir.

  Hastanemiz envanterinde bulunan holmium laser cihazı ile üriner sistem taş hastalıklarına endoskopik ve perkütan yollarla müdahale edilebilmektedir. Orta ve ileri yaştaki erkek hastalarda görülen prostat rahatsızlıkları ve prostat kanser taraması hastanemizde yapılmaktadır. Gerektiği durumlarda ultrason eşliğinde prostat biyopsisi alınabilmektedir.

  Hastanemizde erkek kısırlığı ile ilgili tüm tetkikler ve tedaviler uygulanabilmektedir. Hormon tetkikleri , sperm sayımı , testisin renkli ultrasonu (scrotal doppler usg) yapılabilmektedir.